Mystic Barbara Kočková spirituální svíčka (malé kužele)

Mystic Barbara Kočková spirituální svíčka (malé kužele)
Cena
(včetně poštovného)
580,00 Kč

Mystic Barbara Kočková spirituální svíčka (malé kužele) - POPIS

Ruční práce 28oz, bytová dekorace, pro meditaci, spirituální rituály, vyrobeno v Evropě - Česká republika

Nabízíme vám rituální svíčky, které ručně vyrábím při úplňku. Tyto svíčky jsou dělané za účelem, aby vám pomohly vyřešit problémy, které vás tíži. Tyto svíčky jsou výjimečné ve dvou věcech. Za prvé je vyrábím ručně, a tudíž do nich dávám svou energii, zaměřenou speciálně na to, aby každá svíčka pomohla klientovi v jeho problému. Za druhé jsou vyráběné pouze v období dva dny před úplňkem a dva dny po úplňku.

Návod

Svíčku vyndáte z krabičky, položíte ji na nehořlavý talířek a kolem dokola nasypete sůl, která zesiluje účinek. Poté si v klidu o samotě napíšete zespod na svíčku své přání v přítomném čase. Např.: miluje mě, jsem šťastná, mám vedle sebe milujícího člověka atd. Přání může být i více. Svíčku zapálíte a své přání si představujete, vizualizujete do detailu nejméně deset minut i více.

Splnění přání se odvíjí i od energie, kterou do toho vložíte. Svíčka musí dohořet celá. Může hořet i s přestávkami. To znamená, že pokud musíte někam odejít, svíčku můžete zhasnout a po příchodu ji můžete opět zapálit. Zapálenou svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru.

 

Technická specifikace

7ks v balení.

 

Mým největším přáním je, abyste vy byli šťastní a docílili svého cíle.

S láskou, úctou a pokorou Barbara